NIEBIESZCZAŃSCY

…I WIESZ, CO JESZ

NIEBIESZCZAŃSCY

Zakłady Mięsne Niebieszczańscy to firma, której powstanie przypada na rok 1990.
Umiejętne zarządzanie, wykwalifikowana kadra i zaangażowanie wszystkich pracowników sprawiają, że Zakłady Mięsne Niebieszczańscy produkują wyroby o wyjątkowej jakości, dzięki której zdobyły i utrzymują wysoką pozycję na rynku.

Od samego początku działalności misją założycieli jest umiejętne łączenie jakości z konkurencyjnymi cenami. Firma działa zgodnie z zasadami systemu jakości HACCP, będącego podstawą produkcji bezpiecznej żywności.
Analizie i monitoringowi podlega cały proces produkcji, dzięki temu produkowana przez zakład żywność spełnia wszelkie wymagania zdrowotne i jakościowe.

Marka firmy i charakterystyczne hasło „i wiesz, co jesz …” rozpoznawalne były dotychczas na terenie województwa dolnośląskiego, przede wszystkim z tego powodu, że siedziba firmy i zakład produkcyjny zlokalizowane są na Dolnym Śląsku. Jednakże rozwój sieci sklepów firmowych (na dzień dzisiejszy 94 placówki handlowe), a także stale zwiększająca się liczba odbiorców handlowych spoza województwa sprawiają, że firma jest znana na coraz większym obszarze.

Godziny otwarcia:

poniedziałek – sobota | 09:00 – 21:00

niedziela wybrane lokale | 10:00 – 20:00

Informacje kontaktowe

+48 75 78 13 733

dm@niebieszczanscy.pl

Newsletter

Subskrybuj aby być na bieżąco

Lokalizacja

Swojczycka 69, 51-501 Wrocław

+48 71 343 39 50

Social media