O nas

Poznaj już dzisiaj SWOJĄ Olimpię.

SWOJA Olimpia

Centrum Handlowe Swoja Olimpia to długo wyczekiwane przez mieszkańców wschodniego Wrocławia, miejsce codziennych zakupów.

Zagęszczająca się w dynamicznym tempie zabudowa mieszkaniowa tego regionu Wrocławia do tej pory pozbawiona była regularnego centrum handlowego z wygodnym parkingiem i miejscem rekreacji. W maju 2021 otwarty został pierwszy etap Centrum Handlowego w którym znajdzie się znany wszystkim sklep sieci LIDL oraz punkty, uzupełniające ofertą spożywczą marketu: pieczywo, ciasta, wędliny, kawa, wino, warzywa, prasa czy jaja z ekologicznego wybiegu.

Dodatkowo oferta handlowa została wzbogacona o ofertę usługową, znajdującą się na wyższych kondygnacjach budynku: laboratorium badawcze „Diagnostyka” oraz studio urody „Niebieskie Migdały”. We wrześniu 2021 nastąpiło otwarcie specjalistycznej przychodni „Sports Medic” oraz przedszkola „Leśne Zuchy”. Obiekt został wybudowany z myślą o jego użytkownikach. Naszym celem od początku było zrobienie tzw. miasteczka w mieście – wszystko czego potrzebujesz na co dzień, znajdziesz właśnie w tym miejscu czyli w Swojej Olimpii.

Firma Womak, właściciel i zarządca Centrum Handlowego SWOJA Olimpia rozpoczął już prace nad drugim etapem, który wzmocni ofertę całego kompleksu poprzez wprowadzenie drogerii, sklepów popularnej sieci dyskontów odzieżowo-przemysłowych, a także autorskiego rozwiązania sportowo-rekreacyjnego, będącego alternatywą dla tradycyjnych rozwiązań, jakimi są kluby fitness. W przyszłości planujemy również rozbudowanie kompleksu o strefę gastronomiczną i wypoczynkową.

Do dyspozycji klientów oddajemy 90 naziemnych miejsc parkingowych, których docelowo wraz z drugim etapem będzie łącznie ponad 220. Chcemy aby teren przyległy do obiektu był miejscem również wypoczynku i rekreacji z których będzie można skorzystać przy okazji robienia codziennych zakupów.

Zarządca obiektu

Kamil Muraszkowski
+48 605 880 233
kamil.muraszkowski@womak.pl

Newsletter

Subskrybuj aby być na bieżąco

Lokalizacja

Swojczycka 69, 51-501 Wrocław

+48 71 343 39 50

Social media